بستن

دستگاه پلکسر آراف سه هندپیس التراساوند

دستگاه پلکسر آراف سه هندپیس التراساوند
تصاویر
مشخصات

آراف یا امواج رادیو فرکانسی یکی از روش های جوانساز پوست است

که این دستگاه علاوه برآنکه آر اف هست دارای قابلیت پلکسر نیز میباشد

 

 

 

 

 

 

 

توضیح

پلکسر آر اف سه کاره

 

آر اف چیست؟

آر اف یک نوع انرژی است که براساس طول موج برثانیه اندازه گیری میشود میشود.انواع انرژی از امواج صوتی گرفته تا نور خورشید و یا گرمای خارج شده از بدن تان بر اساس فرکانس خود در طیف الکترومغناطیس طبقه بندی می شوند.

رادیوفرکانس یا آر اف نیز یکی از دسته های این طیف است و شامل انواع زیادی از انرژی متداول است که هر روز از آن استفاده می کنیم، مانند: سیگنال های WiFi، امواج رادیو، تلویزیون و اجاق های مایکروویو و...

 

سفت شدن و لیفت پوست :

یکی از مزیت های آر اف در گرم کردن بافت ها نسبت به لیزرها این است که امواج آر اف با فرکانس پایین خود می توانند به صورت کاملا ایمن به اعماق بیشتری نفوذ کنند و به بهبود قوام و ساختار پوست کمک می کنند و حتی باعث لیفت پوست می شود. اثرگذاری لیزرها تنها بر روی سطح پوست است. به علاوه آر اف برای انواع تیپ های پوستی موثر است بدون اینکه ریسک تغییر رنگ پوست وجود داشته باشد.

 

کاربردهای آراف

  1. بادی کانتورینگ یا فرم دهی به بدن
  2. فیس کانتورینگ یا فرم دهی به صورت
  3. از بین بردن لکه های ناشی از آفتاب سوختگی
  4. رفع خطوط و چین و چروک های ریز صورت
  5. لیفت و قوام دادن به پوست

عوارض آراف :

علاوه بر اینکه آر اف می تواند بدون نیاز به جراحی و بدون اتلاف وقت، لیفت پوست را انجام دهد، یکی از بزرگترین مزیت های آر اف به سایر روش ها دوره نقاهت کوتاه آن است، ریکاوری درمان پس از استفاده از آر اف بسیار کوتاه است. عوارض احتمالی درمان با آر اف بسیار کم و کوتاه مدت هستند که عبارتند از: التهاب و قرمزی خفیف و کوتاه مدت و خارش موقت. درمان با آر اف قابل ترکیب با سایر روش های درمانی مانند میکرونیدلینگ یا روش های غیرتهاجمی دیگر است.

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید